Dřevěné postele z masivu

Dřevěné postele z masivu

Zhruba jednu třetinu života strávíme spánkem. Z tohoto důvodu by nám mělo záležet na jeho kvalitě.

Dnešní výroba nabízí postele z nejrůznějšího materiálu, převážně z dřevotřísky, či jinak lisované suroviny apod.  Tyto výrobky nabízí např. česká firma Nábytek Mikulík kde se setkáte s kvalitou v zpracování.

Materiálem, pro výrobu postele s vysokou kvalitou, je přírodní dřevo. Již při vstupu do ložnice ucítíte nezaměnitelnou vůni dřeva, která vyvolává příjemné pocity. Postele z masivu poskytují nejlepší pohodlí, nevyzařují z nich žádné formaldehydy, lepidla a jiné škodliviny, které se u jiných materiálů nedají zcela vyloučit.

Nejžádanější jsou masivní dřevěné postele s úložným prostorem, který lze využít na skladování ložního prádla či jiného vybavení. Díky úložnému prostoru se dá ušetřit spousta místa ve skříni. Pokud se rozhodnete pro dřevěnou postel z masivu, či dřevěnou s úložným prostorem, můžete se podívat na  naši nabídku nebo si můžete několik typů postelí prohlédnout také v kamenných prodejnách v Praze nebo Příbrami. V nabídce naleznete také doplňkový sortiment jako šatní skříně, noční stolky a komody. Pro obsáhlost nabízeného sortimentu nemáme zcela vše na našich stránkách, proto se neváhejte na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme.

Námi nabízené výrobky z masivu vyrábí české firmy jako Jitona, Mireal, Domestav a další. Vybrat si můžete ze dvou variant a to dvoulůžek  nebo jednolůžek. Surovinou pro výrobu jsou převážně dřeviny buk, dub, borovice nebo masivní smrk. Z hlediska dlouhé životnosti a odolnosti jsou nejkvalitnějšími dřevinami buk a dub.